Кошик
43 відгуків
+380 (68) 900-70-90
+380 (73) 900-50-90
+380 (99) 900-50-90

Як правильно робити замір?

Як правильно робити замір?

Заміри тканинних ролет відкритого типу

Важливо правильно підібрати розмір. Оскільки ціна вказана за одиницю товару(де одиниця є 0,5 м. кв ролети).Усі прорахунки здійснюються згідно розмірів замовника, ціна формується відповідно до площі замовлення.

 

Малюнок 1. Вимірювання ролети відкритого типу

Ширина. Для правильного заміру вказується ширина від стіки штапика до рамі з однієї сторони, і стіки штапика до рамі з другої сторони – це буде ширина тканини (див. рис. 1). В ролетах з механізмом відкритого типу габаритна ширина ролети буде більша на 38 мм від ширини тканини, за рахунок верхніх бокових монтажних кріплень. Заміряна таким чином ролети повністю закриває склопакет та штапик вікна і забезпечує максимальні перекриття світлового отвору.

Висота. Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стіки штапика до рами знизу, до стіки штапика до рами зверху. Розмір механізму ролети додається до висоти тканини менеджером компанії "Rolletto"автоматично.

Варто звернути увагу на глибину механізму ролети, який має 36мм. Необхідно враховувати відстань від краю механізму ролети до відкосу, оскільки від цієї відстані залежить кут відкривання вікна.

 

Заміри тканинної ролети закритого типу

(П-подібні направляючі, прямокутний штапик)

Ширина

Для правильного заміру вказується ширина від стіки штапика до рамі з однієї сторони до стіки штапика і рамі з другої сторони – це буде ширина ролети по краю направляючих, габаритна ширина ролети буде на 20мм ширша від направляючих.

Висота

Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стіки штапика і рами знизу, до стіки штапика і рамі зверху.

Увага!!! Відстань від відкосу зверху рамі вікна до стіки штапика і рами (для глухих вікон) має бути не менше 35 мм!

 

Допускається:

  • незначне відхилення у кольорі комплектації систем та тканин.
  • незначне прогинання валу та хвилястість тканини.
  • при розкрої тканина має властивість поперечного скручування («живіт») — це обумовлено технологічною намоткою тканини в рулоні і не є браком. Такого роду рекламації розглядатися не будуть.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner