Кошик
41 відгук
+380 (68) 900-70-90
+380 (73) 900-50-90
+380 (99) 900-50-90

Тканинні ролети Закритого типу

Ролети тканинні закритого типу

 

Дуже часто, коли ми замислюємося, які жалюзі на вікна встановити - нам приходять на думку тканинні ролети. Розрізняють тканинні ролети відкритого та закритого типу. У цьому розділі ми поговоримо про закритий тип тканинних ролет.

Тканинні ролети закритого типу мають таку назву, через свою будову, в якій тканина захована в коробі та направляючих.

Основними перевагами цього виду тканинних ролет можна виділити наступні характеристики:

- недопустиме підсвічування сонячними променями через щілини, що утворюються між рамою і тканиною;

- сучасний дизайн, гармонійно вписується у віконну конструкцію;

- подовжує термін експлуатації країв тканини від ушкодження;

- захист валу та механізмів від зовнішніх впливів.

- відсутні розрив волосіні або забруднення валу пилом;

Рулонні штори закритого типу відрізняються від відкритого типу тім, що проміжок між вікном, текстилем відсутній, оскільки вал з тканиною цих виробів знаходиться в середині короба. Таке конструкторське рішення перешкоджає проникненню променів світла.

Тканинні ролети з боків можуть бути з плоскими та П-подібними направляючими,в залежності від того яку сонцезахисну систему ви оберете. Виконані в закритій касеті, та ще й, наприклад, з термотканини Blackout, рол-штори повністю перешкоджають попаданню сонячного світла в квартиру.

Рулонні штори закритого типу (в упакуванні) виконані з високоякісних матеріалів від відомого Європейського виробника "Besta", що забезпечує їм надійність та тривалий термін експлуатації.

 

Рулонні штори закритого типу від виробника компанії Rolletto за найкращими цінами з доставкою по Україні!

Виготовляємо рулонні штори за індивідуальними розмірами!

Для прорахунку достатня відправити розміра (ширина,висота у див.) нам на Viber 068 900 70 90!

 

Ролети тканинні закритого типу

 

В Україні особливу популярність давно завоювали рулонні штори закритого типу.

Їх відміну від тканинних ролет відкритого типу полягає в більш вдосконаленої конструкції:

1) Основні компоненти як у звичайних рольштори: вал, тканинне полотно, механізм управління, тримач для регулювання підняття, нижня планка.

2) Додаткові компоненти конструкції, які притаманні тільки рольшторам закритого типу: короб для вала, напрямні, на які кріпиться нижня планка, і затискачі, які забезпечують повне прилягання полотна до скла.

Завдяки такій конструкції касетні рулонні штори мають свої переваги:

  • Термін служби закритих тканинних штор набагато більше, т. к. короб забезпечує збереження полотна, оберігає штори від пошкодження і забруднення;
  • Можливість установки автоматичної системи управління, коли освітленість регулюється за допомогою натиснення однієї кнопки. Особливо актуальним буде електропривід в спальні або дитячої, а також в приміщеннях, де незручно піднімати штори вручну.
  • 100% прилягання полотна до вікна за допомогою П-подібних затискачів дозволяє забезпечити повний захист від сонячних променів. При провітрюванні штора не буде провисати або плескати на вітрі, залишаючись притиснутою до шибки. Особливо вдало касетна система буде виглядати на вікні, розташованому під кутом до підлоги.
  • Завдяки напрямних з затискачами між склом і тканиною не буде накопичуватися пил, а регулювання буде здійснюватися більш плавно і рівно.
  • Рулонна штора з коробом виглядає більш акуратно і естетично, а різноманітність матеріалів і кольорів перетворить вашу кімнату в єдину інтер'єрну композицію.

Касетні штори можуть бути встановлені на штапике вікна (коли полотно прилягає до шибки) або на віконний отвір (коли вал кріпиться на стіну або стелю). Установка штори на штапике зручна тим, що рольштори не будуть заважати відкриття стулок. Якщо ж на вашому вікні немає стулок, то більш естетично буде виглядати касетні тканинні жалюзі, прикріплені до стелі, або до стіни над отвором.

Що стосується розташування штор в будинку, то для кухні або вітальні відкриті рольштори підійдуть як не можна краще, в той час як в спальні та дитячій краще віддавати перевагу тканинних ролети закритого типу.

 

Рулонні штори закритого типу від виробника компанії Rolletto за кращими цінами з доставкою по Україні!

Виготовляємо рулонні штори по індивідуальним розмірам!

Для прорахунку достатньо відправити розмір (ширина, висота див.) нам на Viber 068900 70 90!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner